Legal Studies (694 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 | 40.00 |
50 (18 total)
- Ball, Jordan (Haileybury College)
- Bride, Kathryn (Mckinnon Secondary College)
- Codd, Francesca (St Thomas Aquinas College)
- Croxford, Madelyn (Carey Baptist Grammar School)
- Doull, Madeleine (Williamstown High School)
- Gennai-Garino, Sarah (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Griffiths, Sophie (The Peninsula School)
- James, Mark (Luther College)
- Mclaurin, Harry (Goulburn Valley Grammar School)
- Merry, Alister (Marcellin College)
- Morgan, Harry (St Joseph's College Newtown)
- Murphy, Amelia (Emmanuel College)
- Rehan, Zuhair (Melbourne High School)
- Reynolds, Roderick (The Peninsula School)
- Sargeant, Kate (Camberwell High School)
- Toohey, Bernadette (Sacre Coeur)
- Whitney, Laura (Euroa Secondary College)
- Zeng, Alice (Buckley Park College)
49 (13 total)
- Craig, Maximillian (Box Hill High School)
- Dempsey, Kate (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Donia, Adam (Marcellin College)
- Eden, David (Mentone Grammar School)
- Green, Hayden (Marist Sion College)
- Harris-Westrup, Zoe (Camberwell High School)
- Holman, Sophie (Emmanuel College)
- Ryan, Ashlyn (Ringwood Secondary College)
- Sevior, Marcus (Geelong Grammar School)
- Smithe, Morgan (Mckinnon Secondary College)
- Walker, Victoria (Mckinnon Secondary College)
- Warner, Victoria (Toorak College)
- Yuan, Edmund (Balwyn High School)
48 (18 total)
- Amartey, Amorkor (Kilvington Grammar School)
- Anderson, Morgan (St Bede's College)
- Andritsos, Sophie (Presbyterian Ladies' College)
- Bergin, Thomas (Xavier College)
- Chung, Vivian (Balwyn High School)
- Collins, Samuel (Whitefriars College)
- Curtis, Hollie (Ruyton Girls' School)
- Draffen, Christopher (De La Salle College)
- Ektem, Deniz (Maribyrnong Secondary College)
- Emery, Jamie (St Helena Secondary College)
- Frith, Harrison (Ringwood Secondary College)
- Hope, Sian (Mentone Grammar School)
- Kalfas, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Loriot, Blake (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Maclennan, Christine (Box Hill Institute Of Tafe)
- Maloney, Daniel (Xavier College)
- Mcgregor, James (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Simpkin, Amber (Mckinnon Secondary College)
47 (22 total)
- Bates, Emma (Padua College)
- Beckett, Bradley (Ivanhoe Grammar School)
- Brooks, Rhiannon (Overnewton Anglican Community College)
- Brown, William (Catholic College Wodonga)
- Caplan, Annelise (Mount Scopus Memorial College)
- Cernaz, Dominic (Footscray City College)
- Damicoucas, Christina (Sacre Coeur)
- Delatycki, Tomas (Bialik College)
- Herbert, David (University High School)
- Janover-Rocha, Daniel (Bialik College)
- Joseph, Tatum (Mount Lilydale Mercy College)
- Klein, Emma (Mount Scopus Memorial College)
- Majumdar, Medha (Macrobertson Girls High School)
- Martini, Alana (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Mcdonough, Angus (Scotch College)
- Munasinghe, Amandi (Macrobertson Girls High School)
- Noonan, Madeleine (Balcombe Grammar School)
- Opt Hoog, Cale (Mazenod College)
- Talevski, Michael (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Treloar, Catherine (University High School)
- Vanderpol, Holly (Geelong High School)
- Zervos, Michael (Penleigh And Essendon Grammar School)
46 (37 total)
- Archer, Lloyd (Maranatha Christian School)
- Beer, Cameron (Haileybury College)
- Cashin, Killian (St Bernard's College)
- Champion, Julie (Mckinnon Secondary College)
- Cloke, Hayden (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Collins, Rachel (Sacre Coeur)
- Curran, Brendan (Whitefriars College)
- Damrow, Jacqueline (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Di Paola, Alana (Our Lady Of Mercy College)
- Ektem, Danyal (Melbourne High School)
- Gellie, Liam (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Hale, Megan (Mildura Senior College)
- Harper, Madeleine (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Haw, Emily (Mckinnon Secondary College)
- Hennessy, Isabel (Loreto Mandeville Hall)
- Higgins, Rebecca (Brauer College)
- Hopwood, Lachlan (Brighton Grammar School)
- Huang, Jia-Yi (Balwyn High School)
- Kropf, Kimberley (Overnewton Anglican Community College)
- Lack, Cameron (Carey Baptist Grammar School)
- Leishman, Ellen (Ballarat Clarendon College)
- Liu, Silvia (Glen Waverley Secondary College)
- Loschiavo, Nicole (Sacre Coeur)
- Luong, Georgeana (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Maglio, Andrew (Brighton Grammar School)
- Massaria, Carla (Sacre Coeur)
- Monagle, Thomas (Haileybury College)
- Nuredini, Jemina (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Petruccelli, Paolo (St Kevin's College Toorak)
- Saraf, Shweta (Macrobertson Girls High School)
- Shipton, Alexandra (Croydon Maroondah College - Croydon Campus)
- Sivaratnam, Jerome (Melbourne High School)
- Tamir, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Treeby, Emily (Ringwood Secondary College)
- Versaci, Stephanie (St Monica's College)
- Watkins, Ross (Melbourne High School)
- Young, Kara (Ruyton Girls' School)
45 (42 total)
- Alexopoulos, Louis (St Kevin's College Toorak)
- Banks, Karly (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Barrow, Amelia (Kilvington Grammar School)
- Bell, Matthew (Bendigo Senior Secondary College)
- Budge, Emily (Aitken College)
- Carrubba, Adele (Sacre Coeur)
- Casey, Ella (Melbourne Girls Grammar)
- Casey, Thea (Melbourne Girls Grammar)
- Cedro, Marissa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Connolly, Tom (Gippsland Grammar - Senior)
- De Bortoli, Stephanie (Our Lady Of Mercy College)
- Dickson, Stephanie (Our Lady Of Mercy College)
- Ebeling, Lulu (Melbourne Girls' College)
- Foster, Mieke (Macrobertson Girls High School)
- Giammario, Amber (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Harnwell, Grace (Wellington Secondary College)
- Henderson, Ryan (Wesley College)
- Hough, Amelia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Iselt, Claudia (Trinity College Colac)
- Katerelos, Chantal (Our Lady Of Mercy College)
- Kaur, Prebhjot (Mentone Girls' Grammar School)
- Kennedy, Rebecca (Genazzano F.C.J. College)
- Larson, Phoebe (Goulburn Valley Grammar School)
- Lim, Beatrice (Balwyn High School)
- Loughnane, Martha-Rose (University High School)
- Macrow, Nicola (Methodist Ladies College)
- Mcintosh, Jack (Scotch College)
- Mendis, Deshani (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mukhtar, Michael (Xavier College)
- Nigro, Emma (Academy Of Mary Immaculate)
- Ocuneva, Olga Victoria (Melbourne Girls Grammar)
- Ou, Amy (Fairhills High School)
- Poon, Jiarong (Haileybury College)
- Ricaud, Nathan (Parkdale Secondary College)
- Schubert, Elektra (Belmont High School)
- Stojcevski, Mende (Lakeview Senior College)
- Tasiopoulos, Georgia (St Michael's Grammar School)
- Temelli, Matthew (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Walsh, Jesse (Melbourne Girls' College)
- Walsh, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Yan, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
- Zudova, Sofia (Mckinnon Secondary College)
44 (63 total)
- Bainbridge, James (Brighton Grammar School)
- Beard, Madeleine (Carey Baptist Grammar School)
- Bethune, Anjali (Ruyton Girls' School)
- Bethune, Shannen (Siena College)
- Birrell, Zachary (St Kevin's College Toorak)
- Brugman, Daniel (St Joseph's College Newtown)
- Brun, Rebecca (Goulburn Valley Grammar School)
- Camilleri, Luke (St Kevin's College Toorak)
- Chan, Nicole (St Michael's Grammar School)
- Cincotta, Gabriela (Avila College)
- Cole, Michael (Parade College)
- Connell, John (De La Salle College)
- Cornford, Lucy (Methodist Ladies College)
- Creelman, Emma (Firbank Grammar School)
- Elkin, Lauren (Huntingtower School)
- Erman, Jake (Ivanhoe Grammar School)
- Esdaile, Daniel (Wheelers Hill Secondary College)
- Garcia, Danielle (Genazzano F.C.J. College)
- Gill, Karan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Hannah, Samantha (Haileybury Girls College)
- Hill, Sarah (Rosebud Secondary College)
- Hotker, Rebecca (Warracknabeal Secondary College)
- Jeffery, Iain (Mckinnon Secondary College)
- Jones, Renee (St Michael's Grammar School)
- Karageorge, Angelea (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Kelly, India (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Kennedy, Jessica (Sacred Heart College Geelong)
- Khan, Saif (Horsham College)
- Lam, Zachary (University High School)
- Li, Rebecca (Haileybury Girls College)
- Lim, Ron (Scotch College)
- Mapa, Madhawa (Melbourne High School)
- Mason, Catherine (St Margarets School)
- Mcclelland, Samantha (Balwyn High School)
- Mcevoy, Anna (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mclean, Shaye (Monbulk College)
- Mercer, Paige (Melbourne Girls' College)
- Newman, Laura (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Njanja, Wangari (Presbyterian Ladies' College)
- Norrish, Alexander (Aquinas College)
- O'Shea-Korbut, Katherine (Williamstown High School)
- Ooi, Lucas (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Pacheco, Elaine (Avila College)
- Ransome, Taylah (Ave Maria College)
- Rennick, Charlotte (Carey Baptist Grammar School)
- Richardson, Ellie (Catholic College Wodonga)
- Ryder, Lydia (Camberwell High School)
- Saric, Madeleine (Wesley College)
- Smythe, Kale (Bendigo Senior Secondary College)
- Sufra, Emily (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Talbot, Katherine (Belmont High School)
- Tan, Daniel (Melbourne High School)
- Todd, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Toohey, Eleanor (Loreto College)
- Towers, Sean (Parade College)
- Tsoukalas, Kyriako (Huntingtower School)
- Vise, Zoe (Goulburn Valley Grammar School)
- Vosk, Adrian (Mckinnon Secondary College)
- Weisz, Kirsti (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wenig, Ari (Leibler Yavneh College)
- Widijanto, Abigail (Firbank Grammar School)
- Yang, Gary (Melbourne High School)
- Zarfaty, Shani (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
43 (82 total)
- Addamo, Carla (Werribee Secondary College)
- Alasagas, Ashley (Mercy College)
- Andrinopoulos, John (Mazenod College)
- Aranda, Jasmine (Sacre Coeur)
- Augello, Matthew (Ivanhoe Grammar School)
- Byers-Armstrong, Alexandra (Methodist Ladies College)
- Camier, Sarah (Huntingtower School)
- Chia, Wern Yinn (Presbyterian Ladies' College)
- Coombs, Kyeema (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Corsetti, Nicole (Craigieburn Secondary College)
- Curmi, Joshua (Lakeview Senior College)
- Dellios, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Ding, Sean (Melbourne High School)
- Drobik, Tess (Siena College)
- Dungan, Sophie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ear, Narida (Macrobertson Girls High School)
- Ellis, Indiarna (Gippsland Grammar - Senior)
- Enano, Angela (Werribee Secondary College)
- Evreniadis, Natassa (Sacre Coeur)
- Forrester, Lachlan (Sacred Heart College)
- Franklin, Hayley (Marymede Catholic College)
- Galtieri, Luke (Whitefriars College)
- Gibbs, Christopher (Mentone Grammar School)
- Gnoato, Natalie (Ruyton Girls' School)
- Goldberg, Zoe (Monbulk College)
- Guilfoyle, Ellen (Carey Baptist Grammar School)
- Gulbenkian, Janine (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Gwyther, Kate (Carey Baptist Grammar School)
- Halverson, Liam (Carey Baptist Grammar School)
- Harwood, Rachael (Firbank Grammar School)
- Helps, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Hevey, Jessica (Carey Baptist Grammar School)
- Hoffman, Breannan (Assumption College)
- Hogben, Amelia (Haileybury Girls College)
- Hope, Callum (Mazenod College)
- Jacobs, Jordan (St Kevin's College Toorak)
- Jayawardene, Gavishka (Glen Waverley Secondary College)
- Jones-Brouwer, Annaliese (Tallangatta Secondary College)
- Jones, Genevieve (Sacre Coeur)
- Kamil, Tanya (Mt Hira College)
- Karakas, Luke (Trinity Grammar School)
- Karamesinis, Spyros (The Peninsula School)
- Kidder, Jake (The Peninsula School)
- Koh, Sharlynn (Kambrya College)
- Larkin, Finbar (St Bede's College)
- Lee, Nathan (Balwyn High School)
- Little, Ben (Notre Dame College)
- Longbottom, George (Brighton Grammar School)
- Maher, Oliver (The King David School)
- Marks, Alice (Melbourne Girls Grammar)
- Mazin, Vered (Mount Scopus Memorial College)
- Mitchell, Phillipa (Mater Christi College)
- Montesano, Katherine (Star Of The Sea College)
- Mulleeney, Alice (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Ng, Phoebe (Glen Waverley Secondary College)
- Pastellas, Gemma (Methodist Ladies College)
- Pepperell, Tori (Carey Baptist Grammar School)
- Pilcer, Levi (Leibler Yavneh College)
- Pullen, Hannah (Sacre Coeur)
- Purcell, Taylah (St Paul's Anglican Grammar School)
- Rapinet, Jessica (Siena College)
- Raveendiran, Aarabi (Glen Waverley Secondary College)
- Riegler, Nikolas (St Michael's Grammar School)
- Romano, Tania (Academy Of Mary Immaculate)
- Saker, Megan (Presbyterian Ladies' College)
- Salzman-Bye, Imogen (Macrobertson Girls High School)
- Saneyoshi, Akane (Macrobertson Girls High School)
- Spaulding, Madeleine (Yarra Valley Grammar School)
- Steele, Jessica (Billanook College Ltd)
- Sturgess, Mitchell (Haileybury College)
- Tankey, Matthew (Tintern Schools Senior College)
- Timms, Tabitha (Star Of The Sea College)
- To, Catherine (Presbyterian Ladies' College)
- Tricarico, Madeleine (Wanganui Park Secondary College)
- Vasaiwalla, Samiksha (Melbourne Girls' College)
- Verbeek, Eloise (Huntingtower School)
- Visscher, Madison (Ringwood Secondary College)
- Wallace, Eleanor (Goulburn Valley Grammar School)
- Weston, Tahnee-Rose (Haileybury Girls College)
- Williams, Nicola (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wong, Kimberley (Methodist Ladies College)
- Yeoh, Su Yee (Presbyterian Ladies' College)
42 (104 total)
- Aizik, Joshua (The King David School)
- Avtzis, Evangelos (Melbourne Grammar School)
- Barclay, Amelia (Mentone Grammar School)
- Barry-Murphy, Bridgette (Vermont Secondary College)
- Bassili, Claire (Methodist Ladies College)
- Beagley, Sarah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Beaver, Nicholas (St Patrick's College)
- Bereket, Hermon (St Aloysius College)
- Bilu, Jackson (Brighton Grammar School)
- Borg, Genevieve (Macrobertson Girls High School)
- Botto, Alexandra (Mentone Girls' Grammar School)
- Boyle, Claire (Distance Education Centre Victoria)
- Budiman, Rebecca (Presbyterian Ladies' College)
- Campbell, Xavier (Mount Eliza Secondary College)
- Carron, Amanda (Maranatha Christian School)
- Certoma, Alexander (The Geelong College)
- Chan, Stephanie (East Doncaster Secondary College)
- Chapman, Jaimie (Mount Scopus Memorial College)
- Cleary, Victoria (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Conron, Harriet (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Daniels, Sabrine (Presbyterian Ladies' College)
- De Lacy, Victoria (Our Lady Of Sion College)
- Den, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Despard, Julia (Gippsland Grammar - Senior)
- Dhanapala, Shehan (Ballarat Clarendon College)
- Dodson, Cheney (Mentone Grammar School)
- Dreyar, Lauren (Mowbray College Town Centre Campus)
- Egbert, Shenelle (Mentone Girls' Grammar School)
- Fagioli, Jessica (Heathdale Christian College)
- Fisken, Katie (Strathmore Secondary College)
- Fryer, Calum (Mentone Grammar School)
- Gabriel, Beatrice (Macrobertson Girls High School)
- Gamaralalage, Thamara (University High School)
- Gell, Lachlan (Melbourne High School)
- Geremia, James (St Kevin's College Toorak)
- Goodchild, Emmaliese (Sacred Heart College Kyneton)
- Greene, Genevieve (Sacre Coeur)
- Griffin, Harry (Ivanhoe Grammar School)
- Gulli, Alexander (St Joseph's College Newtown)
- Guzzo, Celeste (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Hajis, Elicia (Canterbury Girls Secondary College)
- Hanscamp, Taminka (Mount Evelyn Christian School)
- Hanssen, Laura (Macrobertson Girls High School)
- Hermitage, Victoria (Star Of The Sea College)
- Heubner, Sarah (Sacred Heart College Geelong)
- Higgs, Emily (Ringwood Secondary College)
- Hogan, Georgia (St Francis Xavier College)
- Holmes, Casey (Rowville Secondary College)
- Huang, Leslie (Werribee Secondary College)
- Hueston, Phoebe (Genazzano F.C.J. College)
- Hunt, Jayden (Brighton Grammar School)
- Kalyvas, Alex (Mentone Grammar School)
- Karahan, Rasul (Essendon Keilor College)
- Kariyawasam, Shanelle (Maranatha Christian School)
- Keenan, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Kelly, Joshua (Brighton Grammar School)
- Kulkarni, Ninad (Balwyn High School)
- Lawrence, Tess (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lay, Anthony (Gladstone Park Secondary College)
- Le Clerc, Hugo (St Joseph's College Newtown)
- Lee, Hanna (Korowa Anglican Girls' School)
- Lewis, Benjamin (Mount Scopus Memorial College)
- Loughran, Michelle (Shelford Girls' Grammar)
- Love, Cassandra (Mcclelland Secondary College)
- Lovejoy, Bevan (St Paul's Anglican Grammar School)
- Luu, Kylie (Keilor Downs College)
- Maccora, Jordan (St Bede's College)
- Martin, Julian (Aquinas College)
- Masei, Maria (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Matthews, Jessica (Star Of The Sea College)
- Mccombe, Samuel (St Michael's Grammar School)
- Mcgillivray, James (Carey Baptist Grammar School)
- Mckinley, Haley (Isik College - Dandenong Campus)
- Mcmahon, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Michaelides, Kristine (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Nugent, Taylor (Sandringham College)
- Packman, Garth (St Kevin's College Toorak)
- Paolucci, Emma (Brentwood Secondary College)
- Pocock, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Rees, Mitchell (Huntingtower School)
- Rizk, Stephanie (Mercy College)
- Rychner, Georgina (Canterbury Girls Secondary College)
- Sacher, Jacob (Leibler Yavneh College)
- Scaramella, Alanna (Balwyn High School)
- Shapiro, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Shaw, Grace (Star Of The Sea College)
- Silver, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Skala, Oscar (Melbourne Grammar School)
- Smith, Sally-Anne (Werribee Secondary College)
- Stephens, Isabella (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Stoicov, Vanessa (Academy Of Mary Immaculate)
- Thorpe-Jones, David (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Topsom, Claire (Rmit Tafe)
- Tyrrell, Samantha (Presbyterian Ladies' College)
- Vainikka, Markus (Maranatha Christian School)
- Viney, Hannah (Mooroolbark College)
- Walker, Karri (Melbourne Girls' College)
- Watson, Damian (Emmaus College)
- White, Keely (Box Hill High School)
- Wijesundara, Kalidu (Melbourne High School)
- Wilson, Brittney (Mater Christi College)
- Wood, John (Distance Education Centre Victoria)
- Woodcock, Coral (Hoppers Crossing Secondary College)
- Young, Eve (The Peninsula School)
41 (133 total)
- Abdallah, Daniel (Marcellin College)
- Aboueid, Hiba (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Alter, Jeremy (Mount Scopus Memorial College)
- Anderson, Tayla (Swan Hill College)
- Bastounas, Kathryn (Carey Baptist Grammar School)
- Beattie, Connor (Monbulk College)
- Bi, Carol (Canterbury Girls Secondary College)
- Binnion, Jamie (Mckinnon Secondary College)
- Boatman, Thomas (Berwick Secondary College)
- Boffa, Xavier (Yarra Valley Grammar School)
- Bolto, Tessa (Distance Education Centre Victoria)
- Bone, Elise (Carey Baptist Grammar School)
- Brady, Arran (St Kevin's College Toorak)
- Brand, Georgina (Melbourne Girls Grammar)
- Brown, Brigitte (Koo Wee Rup Secondary College)
- Brown, Cameron (Trinity Grammar School)
- Brown, David (Luther College)
- Bucki-Smith, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Cassano, Olivia (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Cheng, Ryan (Doncaster Secondary College)
- Chesterman, Henry (Brighton Grammar School)
- Chisholm, Kelsey (The Peninsula School)
- Christofides, Christina (Keilor Downs College)
- Clarke, Cassandra (Aquinas College)
- Climpson, Nicholas (Wantirna College)
- Cochrane, Alice (St Margarets School)
- Conlan, Darcy (De La Salle College)
- Cranston, Paul (Carey Baptist Grammar School)
- Cross, Natalie (Our Lady Of Mercy College)
- Cucchiara, Salvatore (Nazareth College)
- Cuce, Alana (Our Lady Of Mercy College)
- Cunningham, Steven (Camberwell Grammar School)
- Curran, Alanah (Firbank Grammar School)
- Curran, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Dalziel, Anastasia (Oberon High School)
- Dave, Nikita (Mentone Girls' Grammar School)
- De Livera, Marcello (Mckinnon Secondary College)
- De Silva, Tate (Sacre Coeur)
- De Stefanis, Lewis (De La Salle College)
- Di Dio, Laura (St Helena Secondary College)
- Dimopoulos, Nikkola (Mount St Joseph Girls' College)
- Duffield, Jesse (Mount Lilydale Mercy College)
- Eglezos, Leah (Carey Baptist Grammar School)
- Emonson, Amanda (Nagle College)
- Emonson, Chloe (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Eng, Alicia (Waverley Christian College)
- Evison-Rose, Sara (Gippsland Grammar - Senior)
- Faust, Lauren (Williamstown High School)
- Fell, Cameron (Ballarat Clarendon College)
- Fetherston, Marcus (Marcellin College)
- Fox, James (Goulburn Valley Grammar School)
- Fysh, Harvey (Glenvale School)
- Garretto, Vanessa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Glenn-Smith, Samuel (The Peninsula School)
- Goodluck, Jake (Nagle College)
- Gray, Darcy (Ballarat Clarendon College)
- Hanrahan, Rhylee (Loreto College)
- Hedin, Madeleine (Balwyn High School)
- Hegarty, Jessica (Brauer College)
- Hegyesi, Tayla (Clonard College)
- Hewat, Paige (Catholic College Wodonga)
- Hillas, Marlei (Loreto Mandeville Hall)
- Hinton, Emma (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hiremath, Niharika (Macrobertson Girls High School)
- Hollier, Renee (Horsham College)
- Hooimeyer, Cassandra (Kurnai College - Precinct Campus)
- Hormiz, Rita (St Monica's College)
- Hu, Charlie (Scotch College)
- Huxley, Kyle (Buckley Park College)
- Jolayemi, Maria (St Margarets School)
- Kakaflikas, Jessica (Yarra Valley Grammar School)
- Kassing, Kristy (Eltham High School)
- Kasturi, Michelle (Lighthouse Christian College)
- Kekovski, Kristina (Lakeview Senior College)
- Kenyon, Molly (Canterbury Girls Secondary College)
- Khosla, Sukriti (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kiapekos, Madeline (Alphington Grammar School)
- Kruger, Danielle (Killester College)
- Kulasekera, Malin (Melbourne High School)
- Langdon, Jake (The Peninsula School)
- Loudovaris, Melanie (Doncaster Secondary College)
- Lynch, Kiera (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Marcello, George (Mazenod College)
- Martin, Charles (Gippsland Grammar - Senior)
- Mckinney, Tom (Norwood Secondary College)
- Mello, Rafael (Mount Lilydale Mercy College)
- Merlo, Matthew (Xavier College)
- Mingos, Alexia (Huntingtower School)
- Morley, Olivia (Lauriston Girls School)
- Mynott, Kristy (St Francis Xavier College)
- Ng, Ju Lee (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Papachatzakis, Emily (Mount St Joseph Girls' College)
- Patafio, Brittany (Wanganui Park Secondary College)
- Perera, Palinda (St Kevin's College Toorak)
- Randhawa, Aneet (Copperfield College)
- Robertson, James (Balcombe Grammar School)
- Robertson, Phoebe (Rosehill Secondary College)
- Robinson, Bryce (Catholic Regional College Melton)
- Ruedin, Olivea (Echuca College)
- Rush, Claudia (Kardinia International College)
- Scholz, Madeleine (Ringwood Secondary College)
- Scott, Amanda (Nagle College)
- Scott, Kathryn (Ballarat Clarendon College)
- Scott, Lachlan (Brighton Grammar School)
- Scully, Joanna (Camberwell High School)
- Shanley, Amelia (Sacre Coeur)
- Shiday, Sabrin (Isik College)
- Smale, Lachlan (Trinity Grammar School)
- Soon, Emily (Presbyterian Ladies' College)
- Srikumar, Aravind (Brentwood Secondary College)
- Stevens, Eloise (Macrobertson Girls High School)
- Stretch, Alasdair (Brighton Grammar School)
- Sullivan, Kate (Box Hill High School)
- Tattersall, Phoebe (Highview Christian Community College)
- Thompson, Josephine (Bacchus Marsh Grammar)
- Trakilovic, Aleksandra (Mckinnon Secondary College)
- Tranter, Michael (Woodleigh School)
- Tsaketas, Stephen (Alphington Grammar School)
- Tsegay, Rufael (Lakeview Senior College)
- Tudehope, Rafael (Mazenod College)
- Turilay, Yash (Keilor Downs College)
- Van Rensburg, John-Paul (Mazenod College)
- Verhagen, Robert (Oxley College)
- Walsh-Buckley, Lachlan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Ward-Ambler, Emily (Melbourne Girls Grammar)
- Warhurst, Alexandra (Aquinas College)
- Waterworth, Chevaune (Eltham High School)
- Weltner, Jessica (Catholic College Wodonga)
- Wimaladharma, Mahishi (Strathmore Secondary College)
- Wyllie, Rebecca (Ivanhoe Grammar School)
- Young, Sophia (Goulburn Valley Grammar School)
- Zayed, Jadd (Ivanhoe Grammar School)
- Zou, Tian Hao (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
40 (162 total)
- Ainsworth, Isobella (Goulburn Valley Grammar School)
- Anderton, Jessica (Mount St Joseph Girls' College)
- Balassone, Kayla (Our Lady Of Sion College)
- Balia, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Bartolo, Simon (Catholic Regional College Sydenham)
- Beasley, Spencer (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Bennett, Victoria (Canterbury Girls Secondary College)
- Bone, Maddison (Clonard College)
- Briese, Stephanie (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Brugliera, Carla (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Butler, Sarah M (Genazzano F.C.J. College)
- Buttigieg, Jacob (St Leonards College)
- Cameron, Rhiannon (Goulburn Valley Grammar School)
- Carapalis, Phillip (Saint Ignatius College Geelong)
- Carpinteri, Blake (Ivanhoe Grammar School)
- Cavka, Julia (Catholic Regional College Sydenham)
- Challis, Matthew (St Leonards College)
- Chan, Jason (Melbourne Grammar School)
- Chan, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Cheong, Jeremy (St Kevin's College Toorak)
- Chestney, Edwina (Sacre Coeur)
- Chrysis, Daphne (East Doncaster Secondary College)
- Clifton, Joshua (Mazenod College)
- Colgan, Diana (Lauriston Girls School)
- Colgan, Shannon (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Corrigan, Sian (Star Of The Sea College)
- Cryer, Emily (Melbourne Girls Grammar)
- D'Argaville, Chantal (Toorak College)
- D'Souza, Annalise (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Davies, Madison (Overnewton Anglican Community College)
- De Amicis, Sean (St Bede's College)
- Deighton-Smith, Michael (Wesley College)
- Denereaz, Jackson (Koo Wee Rup Secondary College)
- Dounias, Christopher (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Doyle, Chelsea (Brighton Secondary College)
- Dunn, James (Trinity Grammar School)
- Dyball-Lambden, Maddison (Catholic College Wodonga)
- Ewart, Paul (The Knox School)
- Feeney-Connor, Grace (Wesley College)
- Fleming, Jasmin (Haileybury Girls College)
- Flynn, Kate (Mooroopna Secondary College)
- Forbes, Emily (Star Of The Sea College)
- Gittus, Emma (Rowville Secondary College)
- Giuliano, Anthony (Whitefriars College)
- Giurfo, Matthew (Parade College)
- Gleadle, Hannah (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Glennon, Mikaela (St Aloysius College)
- Goldberg, Jasmin (Lauriston Girls School)
- Gow, Ella (Yarra Valley Grammar School)
- Graham, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Grealy, Jennifer (Donvale Christian College)
- Grech, Nathan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Guo, Jueyi (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Hamer, Alexander (Scotch College)
- Hamill, Cassandra (Staughton College)
- Harding, Annabel (Haileybury Girls College)
- Harris, Brandon (Brighton Grammar School)
- Harris, Rebekah (Balcombe Grammar School)
- Healy, Muirin (Sacre Coeur)
- Henderson, Amanda (Rmit Tafe)
- Higgins, Chloe (Mentone Girls' Secondary College)
- Hoffman, Jemima (Bialik College)
- Hore, Kate (Mentone Grammar School)
- Hughes, Caitlin (St Columba's College)
- Javier, Sebastian (Presentation College Windsor)
- Jean, Daniel (Whitefriars College)
- Jiang, Qiu Dan (Melbourne Girls Grammar)
- Johnson, Tegan (Mentone Grammar School)
- Joosten, Elise (Aitken College)
- Kelly, Nicholas (Shepparton High School)
- Kumar, Nandini (Werribee Secondary College)
- Kwan, Grace (Presbyterian Ladies' College)
- Kyrou, Stephanie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Lawrence, Gemma (Mount St Joseph Girls' College)
- Le, Quynh Nhu (Caroline Chisholm Catholic College)
- Leng, Beibei (Fintona Girls School)
- Lim, Lydia (Waverley Christian College)
- Lo, Ching Yin (Glen Waverley Secondary College)
- Lord, Danika (Mentone Girls' Secondary College)
- Luxford, Ruth (Galen College)
- Lynch, Eugene (Marcellin College)
- Mahdavian, Seyed Amir (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Mahony, Ned (St Joseph's College Newtown)
- Mantelos, Paula (Presentation College Windsor)
- Mardani, Pejman (Camberwell Grammar School)
- Marmarou, James (Norwood Secondary College)
- Mash, John (Parade College)
- Mclaughlin, Kyle (University High School)
- Mcleod, Erin (Goulburn Valley Grammar School)
- Mcpherson, Lucinda (Haileybury Girls College)
- Mibus, Samantha (Benalla College)
- Mikelsons, Meg (Covenant College)
- Morgan, William (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Morris, David (Berwick Secondary College)
- Morrison, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mune, Adriana (Catholic Regional College Sydenham)
- Murphy, Ashley (Carrum Downs Secondary College)
- Murphy, Jack (St Bede's College)
- Murphy, Schae (Ave Maria College)
- Nichols, Jordan (Sacred Heart College Geelong)
- Norris, Sarah (Castlemaine Secondary College)
- O'Connell, Ellen (Catholic College Wodonga)
- O'Donnell, Michaelean (Melbourne High School)
- O'Shea, Andrew (Emmaus College)
- Ong, Wen Ping (Presbyterian Ladies' College)
- Onori, Madeline (Kardinia International College)
- Osborne, Alexandra (Canterbury Girls Secondary College)
- Overlunde, Tristan (Mazenod College)
- Palmisano, Deana (St Columba's College)
- Parish, Joshua (Doncaster Secondary College)
- Parkinson, Emily (Rmit Tafe)
- Partsch, Kyall (Nazareth College)
- Pascoe, Kieren (Brighton Grammar School)
- Patane, Ella (Strathmore Secondary College)
- Peters, Zoe (Buckley Park College)
- Pickard, Rachel (Ballarat Clarendon College)
- Pitcher, Natalie (Sacred Heart College Geelong)
- Power, Lauren (Toorak College)
- Poynton, Stephanie (Star Of The Sea College)
- Preab, Johnny (Lighthouse Christian College)
- Prendergast, Jackson (The Peninsula School)
- Qing, Emily (University High School)
- Quinn, Madalyn (Catholic College Wodonga)
- Ramamurthy, Ashika (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Randall, Jamie (Vermont Secondary College)
- Robinson, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Rovatti, Emma (Carey Baptist Grammar School)
- Rowe, Cassandra (Brentwood Secondary College)
- Rowe, Lachlan (Gippsland Grammar - Senior)
- Ryan, Ellen (Star Of The Sea College)
- Sanders, Corinne (Brentwood Secondary College)
- Santini, Matthew (Marcellin College)
- Sardellis, Kristina (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Shah, Ameera (Balwyn High School)
- Sharma, Pooja (Macrobertson Girls High School)
- Siemsen, Ebony (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Simeon, Nicholas (Centre For Adult Education)
- Simson, Mia (Oberon High School)
- Slawitschka, Raffaella (Essendon Keilor College)
- Small, Rebecca (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Solome, Nicholas (The Knox School)
- Stafford, Samuel (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Stephens, Bronte (Melbourne Girls' College)
- Strong, Bronte (Strathmore Secondary College)
- Tachtsis, Kristina (Thornbury High School)
- Ten-Tye Peters, Emily (Mcclelland Secondary College)
- Tennant, Grace (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Terry, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Thompson, Emily (Braemar College)
- Thorpe, Thomas (St Patrick's College)
- Van Pletzen, Zane (Hoppers Crossing Secondary College)
- Van Steensel, Brittany (Berwick Secondary College)
- Verma, Sonal (Belmont High School)
- Vicendese, Andrew (Marcellin College)
- Vijayakumar, Vishaki (Macrobertson Girls High School)
- Voglis, Jennifer (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Wain, Rebecca (Viewbank College)
- Walton, Alexandra (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Warnock, Sophie (Brauer College)
- Wilkins, Emma (Luther College)
- Williams, Brittany (Strathmore Secondary College)
- Zenner, Tyne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)